Oferta pracy

Specjalista d/s administracji i logistyki

· Lubisz faktury, analizy i sprawozdania.

· Liczysz każdy grosz, a skrupulatność i dokładność to Twoje drugie imię.

· Cechuje Cię odpowiedzialność pozytywne nastawienie do świat.

· Lubisz angażować się w to, co robisz na 110%.

· Koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie na problemach.

· Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu.

· Skrupulatność i dokładność to twoje atuty.

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać!!!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· OBSŁUGA PROGRAMU SUBIEKT

· obsługa klienta (mailowa i osobista) w zakresie wystawionych faktur,

· współpraca z zewnętrznym dostawcą usług księgowych i finansów spółki,

· odpowiedzialność za przygotowanie planów budżetowych, sprawozdań finansowych oraz raportów,

· opis faktur kosztowych zgodnie z kategoryzacją kosztów,

· przygotowanie przelewów do realizacji i kontrola zgodności płatności,

· nadzór nad wystawianiem faktur sprzedaży i fiskalizacja na rzecz osób fizycznych,

· tworzenie raportów kasowych oraz sprzedażowych wg wytycznych oraz innych raportów na życzenie zarządu,

· monitoring należności, płatności, zobowiązań, analiza odchyleń, udział w eventach,

· inne prace zlecone przez przełożonego.

WYMAGANIA:

1. BIEGŁA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU SUBIEKT.

2. Wykształcenie średnie lub wyższe (mile widziane kierunki: ekonomia, finanse i rachunko-wość).

3. Minimum roczne doświadczenie w księgowości

4. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komu-nikację.

5. Znajomość i umiejętność właściwego interpretowania przepisów podatkowych.

6. Ogólna wiedza w zakresie kadr.

7. Determinacja w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań.

8. Doskonała organizacja pracy.

9. Komunikatywność.

10. Umiejętność długofalowego planowania oraz przewidywania konsekwencji podjętych decyzji.

CO OFERUJEMY:

1. Rozwój

· Praca w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm kosmetycznych

· Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

· Pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków.

· Możliwość inicjowania oraz wdrażania projektów zwiększających efektywność spółki.

2. Zespół

· Bardzo dobra atmosfera pracy.

· Wzajemne wsparcie.

· Cotygodniowe narady zespołowe.

· Przejrzysty podział obowiązków.

· Wymagający i równocześnie wyrozumiały szef.

3. Wynagrodzenie

· Przejrzyste zasady wynagradzania.

· Wysokość wynagrodzenia uzależniona od zakresu obowiązków, jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów, jak również Twojego doświadczenia.

Stanowisko: Specjalista d/s administracji i logistyki
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / stała
Oferta dodana w dniu: 2020-04-17