Oferta pracy

Przewodnik miejski

PRZEWODNIK MIEJSKI PO WROCŁAWIU

Serwis TWÓJ PRZEWODNIK zatrudni na umowę stałą, umowę zlecenie
przewodnika miejskiego w stolicy województwa dolnośląskiego - miasta Wrocław
na stanowisko: PRZEWODNIK MIEJSKI PO WROCŁAWIU.

Opis:
· Lubisz i znasz Wrocław
· Jesteś w stanie nam udowodnić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce i teorii
· Interesujesz się na co dzień, co dzieje się we Wrocławiu
· Jesteś w stanie codziennie poświęcić godzinkę, aby zebrać wszystkie informacje o aktualnych wydarzeniach we Wrocławiu
· Potrafisz przemawiać i masz dobrą dykcję
· Umiesz żartować, ale także masz zasób wiedzy, aby opowiadaniem swoim zainteresować
· Masz zdolności artystyczne, aktorskie, muzyczne to jest dodatkowy atut
· Jesteś dyspozycyjny i punktualny, nie odmawiasz także grafika pracy w różnych godzinach doby
· Cechuje Cię odpowiedzialność i Jesteś pozytywnie nastawiony na świata
· Lubisz faktury, analizy i sprawozdania, tak że zawsze możemy liczyć na solidne rozliczenie pracy
· Liczysz każdy grosz, a skrupulatność i dokładność to Twoje drugie imię.
· Lubisz angażować się w to, co robisz na 120%.
· Koncentrujesz się na rozwiązaniach, a nie na problemach.
· Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu.
· Skrupulatność i dokładność to twoje atuty.
· Znasz języki obce. Atutem są język niemiecki i angielski, ale także inne języki są nam potrzebne

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię poznać!!!

Zakres obowiązków:
· przewodnictwo po Wrocławiu osób indywidualnych
· przewodnictwo po Wrocławiu dla grup
· przewodnictwo biznesowe dla firm, grup biznesowych i VIP
· przewodnictwo dla dzieci i młodzieży
· przewodnictwo po województwie dolnośląskim
· bieżące opracowanie programów wycieczkowych
· bieżące opracowanie wydarzeń
· tworzenie i opracowanie referatów i informacji związanych z programem oprowadzania
· tworzenie i opracowanie informacji i przewodnika - informatora o Wrocławiu
· bieżące rozliczanie poniesionych kosztów i opracowanie raportu finansowego
· inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania
· znajomość miasta Wrocław w topografii, historii i wiedzy turystycznej
· znajomość legend związanych z miastem Wrocław
· znajomość ciekawostek i zagadek
· umiejętność organizacji gier miejskich
· znajomość bazy noclegowej, żywieniowej
· znajomość i zasady zakupu, rezerwacji biletów wstępu do zwiedzanych obiektów
· praktyczna znajomość miasta Wrocław
· prawo jazdy kat. B
· dobra dykcja
· wykształcenie minimum średnie lub zawodowe związane z turystyką
· minimalne praktyczne doświadczenie lub udokumentowanie wiedzy
· mile widziana znajomość języka obcego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
· ogólna wiedza z zakresu bezpieczeństwa, zdrowia, pierwszej pomocy
· determinacja w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
· doskonała organizacja pracy
· komunikatywność
· umiejętność długofalowego planowania
· gotowość i dyspozycyjność w zakresie samodoskonalenia, szkoleń dodatkowych i kursów szkoleniowych organizowanych przez Pracodawcę

Co oferujemy:
· rozwój
· pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży turystycznej
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony
· możliwość umowy zlecenie lub umowy o pracę na część etatu
· możliwość umowy zlecenie w zakresie ograniczonym dla osób zaangażowanych zawodowo
· pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
· możliwość inicjowania oraz wdrażania projektów zwiększających efektywność firmy
· zespół, bardzo dobrą atmosferę pracy i wzajemne wsparcie
· cotygodniowe narady zespołowe
· przejrzysty podział obowiązków
· wymagający i równocześnie wyrozumiały szef
. wynagrodzenie stałe i przejrzyste zasady wynagradzania
· wysokość wynagrodzenia uzależniona od zakresu obowiązków, jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów, jak również Twojego doświadczenia
Stanowisko: Przewodnik miejski
Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / stała
Oferta dodana w dniu: 2020-04-21