Oferta pracy

Pracownik Polowy

PRACOWNIK W  GOSPODARSTWIE WIEJSKIM

Serwis STUDENTWORK.PL poszukuje dla niemieckiego pracodawcy na okres od dzisiaj do końca września pracownika tymczasowego
w Niemczech do prac polowych, zbiorów i innych
w NIEMCZECH w okolicy FRIEDRICHSHAVEN, w pobliżu Jeziora Bodeńskiego
na stanowisko: PRACOWNIK POLOWY

Obenie poszukujemy 6 osób gotowych na wyjazd w terminie kilku dni.

Opis
· Lubisz pracować na wsi
· Nie są ci trudem różne prace fizyczne, jak plewienie, zbiory
· Lubisz przebywać w naturze
· Pracujesz, bo lubisz, ale nie chcesz być poganiany
· Potrafisz zorganizować sobie, tak dzień, aby przepracować 8 godzin dziennie
· Jesteś samodzielny, ale potrafisz żyć w grupie
· Masz ambicje ib chcesz być doceniany za Twoją pracę
· Jesteś człowiekiem sprawnym fizycznie i młodym

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię widzieć w naszym zespole!!!

Zakres obowiązków
· prace polowe: plewienie, pielęgnacja
· zbiory
· praca w rolnictwie obejmująca przetwarzenie zbiorów

Wymagania
· gotowość do pracy fizycznej 8-12 h dziennie
· minimalne praktyczne doświadczenie w rolnictwie, pracy na wsi
· dobra organizacja pracy
· gotowość i dyspozycyjność od teraz do końca wrześnie

Co oferujemy
· pracę płatną za godzinę około 9,3 EUR
· noclegi w gospodarstwie w pokojach 2-5 osobowych w cenie 9 EUR za dobę
· premię motywacyjną dla tych, co osiągnęli wyniki w formie zmniejszenia opłaty za noclegi
· pracę w jednym z większych gospodarstw wiejskich w okolicy jeziora Bodeńskiego
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
· pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
· zespół, bardzo dobrą atmosferę pracy i wzajemne wsparcie
· cotygodniowe narady zespołowe
· przejrzysty podział obowiązków
· wymagający i równocześnie wyrozumiały szef
. wynagrodzenie stałe i przejrzyste zasady wynagradzania
· możliwość otrzymywania tygodniowych zaliczek
· możliwość pracy na krotszy okres, np. 1 miesiąc, 2 miesiące

Koszty dojazdu na miejsce: 250 zł za osobę.
Stanowisko: Pracownik Polowy
Miejsce pracy: Friedrichshaven
Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie / tymczasowa
Oferta dodana w dniu: 2020-04-21