Oferta pracy

Komisjoner

Dla naszego Klienta w magazynie (Food) w Niemczech poszukujemy komisjonera z uprawnieniami na wózki widłowe (FFZ-Schein) w miejscowości Dortmund na stanowisko: KOMISJONER

Opis

· Lubisz pracować zagranicą, to jest to praca dla Ciebie

· Jesteś w stanie nam udowodnić swoją wiedzę i umiejętności w praktyce i teorii

· Jesteś dyspozycyjny i punktualny, nie odmawiasz także grafika pracy w różnych godzinach doby

· Cechuje Cię odpowiedzialność i Jesteś pozytywnie nastawiony na świat

· Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu.

· Skrupulatność i dokładność to twoje atuty.

· Znasz języki obce. Chociażby podstawy języka niemieckie.

To oznacza, że zdecydowanie prosimy o kontakt!!!

Zakres obowiązków

· komisjoner

· praca w magazynie, zbieranie zamówień i wydawanie towarów

· praca na wózku widłowym

Wymagania

· uprawnienia na wózki widłowe FFZ-Schein

· podstawy języka niemieckiego

· prawo jazdy kat. B

· minimalne praktyczne doświadczenie lub udokumentowanie wiedzy

· ogólna wiedza z zakresu bezpieczeństwa, zdrowia, pierwszej pomocy

· determinacja w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań

· doskonała organizacja pracy

Co oferujemy:

· niemiecką umowę o pracę

· 11 EUR brutto na godzinę

· bezpłatny dojazd od pracy

· płatne zakwaterowanie około 400 EUR miesięcznie

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

· zespół, bardzo dobrą atmosferę pracy i wzajemne wsparcie

· przejrzysty podział obowiązków

· wymagający i równocześnie wyrozumiały szef

. wynagrodzenie stałe i przejrzyste zasady wynagradzania

· wysokość wynagrodzenia uzależniona od zakresu obowiązków, jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów, jak również Twojego doświadczenia

Komisjoner
Stanowisko: Komisjoner
Miejsce pracy: Dortmund
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / stała
Oferta dodana w dniu: 2020-04-21