Oferta pracy

Pracownik Polowy

Dla naszego Klienta z północy Niemiec w okolicy Rostock  poszukujemy pracownika polowego na stanowisko: ZBIERACZA TRUSKAWEK

Opis

· Lubisz pracować zagranicą, to jest to praca dla Ciebie

· Jesteś dyspozycyjny i punktualny, nie odmawiasz także grafika pracy w różnych godzinach

· Cechuje Cię odpowiedzialność i Jesteś pozytywnie nastawiony na świat

· Nie boisz się wyzwań i pracy pod presją czasu.

· Skrupulatność i dokładność to twoje atuty.

· Znasz języki obce. Chociażby podstawy języka niemieckie.

To oznacza, że zdecydowanie Jesteś nam potrzebny!

Zakres obowiązków

· zbiór truskawek

Wymagania

· podstawy języka niemieckiego

· doskonała organizacja pracy

Co oferujemy:

· niemiecką umowę o pracę

· 9,35 EUR brutto na godzinę do max 10.50 EUR brutto za godzinę

· 8-11 godzin pracy, 6-7 dni w tygodniu

· zakwaterowanie w pokojach 2-4 osobowych z łóżkami piętrowymi

· na terenie campu dostępny jest sklep spożywczy

· zapełnione pełne wyżywienie - płatne 15 EUR dziennie

· premia motywacyjne po przepracowaniu 55 dni w wysokości 750 EUR pokrywająca koszty noclegów i wyżywienia

· dojazd z campu na pole

· stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

· pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków

· zespół, bardzo dobrą atmosferę pracy i wzajemne wsparcie

· przejrzysty podział obowiązków

· wymagający i równocześnie wyrozumiały szef

. wynagrodzenie stałe i przejrzyste zasady wynagradzania

· wysokość wynagrodzenia uzależniona od zakresu obowiązków, jakości wykonywanej pracy oraz osiąganych rezultatów, jak również Twojego doświadczenia.

Dojazd do Niemiec Rostock w cenie 250 zł za osobę,

Stanowisko: Pracownik Polowy
Miejsce pracy: Rostock
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / sezonowa
Oferta dodana w dniu: 2020-04-22