Oferta pracy

Elektryk

Serwis STUDENTWORK.PL poszukuje dla niemieckiego pracodawcy w w NIEMCZECH w okolicy DUSSELDORFU, przy instalacjach elektrycznych
na stanowisko: TECHNIK ELEKTRYK, TECHNIK ELEKTRYK POMOCNIK

Obecnie poszukujemy 6 osób gotowych na wyjazd w terminie kilku dni.

Opis

  • Lubisz pracować w terenie
  • Nie są ci trudem różne prace fizyczne, jak instalacja przewodów elektrycznych, gniazdek i innych puszek, skrzynek elektrycznych
  • Lubisz przebywać w zespole
  • Pracujesz, bo lubisz, ale nie chcesz być poganiany i jesteś bez nadzoru
  • Potrafisz zorganizować sobie, tak dzień, aby przepracować 8-10 godzin dziennie
  • Jesteś samodzielny, ale potrafisz żyć w grupie
  • Masz ambicje i chcesz być doceniany za Twoją pracę

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię widzieć w naszym zespole!!!

Zakres obowiązków

instalacje elektryczne

Wymagania

  • gotowość do pracy fizycznej 8-10 h dziennie
  • minimalne praktyczne doświadczenie w elektrotechnice
  • dobra organizacja pracy
  • gotowość i dyspozycyjność od teraz do końca września i dłużej

Co oferujemy

  • pracę płatną za godzinę około 13-15 EUR
  • noclegi w pokojach 2-4 osobowych w cenie 10 EUR za dobę
  • premię motywacyjną dla tych, co osiągnęli wyniki w formie zmniejszenia opłaty za noclegi
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
  • zespół, bardzo dobrą atmosferę pracy i wzajemne wsparcie
  • cotygodniowe narady zespołowe
  • przejrzysty podział obowiązków
  • wymagający i równocześnie wyrozumiały szef
  • wynagrodzenie stałe i przejrzyste zasady wynagradzania
  • możliwość otrzymywania tygodniowych zaliczek
  • możliwość pracy na krótszy okres, np. 1 miesiąc, 2 miesiące

Koszty dojazdu na miejsce: 250 zł za osobę.

Elektryk
Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: Düsseldorf
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / stała
Oferta dodana w dniu: 2020-04-23