Oferta pracy

Technik Informatyk

Serwis STUDENTWORK.PL poszukuje dla niemieckiego pracodawcy w w NIEMCZECH w okolicy DUSSELDORFU, przy instalacjach telekomunikacyjnych, podłączenia internetowe, EDV, modulowanie
na stanowisko: TECHNIK INFORMATYK, TECHNIK D/S TELEKOMUNIKACJI

Obecnie poszukujemy 6 osób gotowych na wyjazd w terminie kilku dni.

Opis

· Lubisz pracować w terenie
· Nie są ci trudem różne prace fizyczne, jak instalacja przewodów elektrycznych, gniazdek i innych puszek, skrzynek elektrycznych
· Lubisz przebywać w zespole
· Pracujesz, bo lubisz, ale nie chcesz być poganiany i jesteś bez nadzoru
· Potrafisz zorganizować sobie, tak dzień, aby przepracować 8-10 godzin dziennie
· Jesteś samodzielny, ale potrafisz żyć w grupie
· Masz ambicje i chcesz być doceniany za Twoją pracę

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię widzieć w naszym zespole!!!

Zakres obowiązków

· instalacje internetowe
· EDV
· podłączenie internetu
· modlowanie

Wymagania

· gotowość do pracy fizycznej 8-10 h dziennie
· minimalne praktyczne doświadczenie w elektrotechnice
· dobra organizacja pracy
· gotowość i dyspozycyjność od teraz do końca września i dłużej

Co oferujemy

· pracę płatną za godzinę około 13-15 EUR
· noclegi w pokojach 2-4 osobowych w cenie 10 EUR za dobę
· premię motywacyjną dla tych, co osiągnęli wyniki w formie zmniejszenia opłaty za noclegi
· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
· pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
· zespół, bardzo dobrą atmosferę pracy i wzajemne wsparcie
· cotygodniowe narady zespołowe
· przejrzysty podział obowiązków
· wymagający i równocześnie wyrozumiały szef
. wynagrodzenie stałe i przejrzyste zasady wynagradzania
· możliwość otrzymywania tygodniowych zaliczek
· możliwość pracy na krótszy okres, np. 1 miesiąc, 2 miesiące

Koszty dojazdu na miejsce: 250 zł za osobę.

Stanowisko: Technik Informatyk
Miejsce pracy: Düsseldorf
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / stała
Oferta dodana w dniu: 2020-04-23