Oferta pracy

Regipsiarz

Serwis STUDENTWORK.PL poszukuje dla niemieckiego pracodawcy w w NIEMCZECH w okolicy MECKLENBURG na budowę
na stanowisko: REGIPSIARZ jako podwykonawca

Obecnie poszukujemy 6 osób gotowych na wyjazd w terminie kilku dni.

Opis

Lubisz pracować na budowie
Nie są ci trudem różne prace fizyczne, jak murarka, wykończenia
Lubisz przebywać w zespole
Pracujesz, bo lubisz, ale nie chcesz być poganiany i jesteś bez nadzoru
Potrafisz zorganizować sobie, tak dzień, aby przepracować 8-10 godzin dziennie
Jesteś samodzielny, ale potrafisz żyć w grupie
Masz ambicje i chcesz być doceniany za Twoją pracę

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię widzieć w naszym zespole!!!

Zakres obowiązków

  • regipsy
  • prace budowlane
  • montaż płyt regipsowych
  • budowanie ścianek, sufitów podwieszanych
  • praca malarskie
  • prace wykończeniowe
  • budynki mieszkalne i małe biura

Wymagania

gotowość do pracy fizycznej 8-10 h dziennie
praktyczne doświadczenie w regipsach, tylko z udokumentowanym doświadczeniem
dobra organizacja pracy
gotowość i dyspozycyjność od teraz do końca września i dłużej
własna działalność gospodarcza (Gewerbe)
wymagany język niemiecki podstawy

Co oferujemy

pracę płatną za godzinę około 12-25 EUR
noclegi w pokojach 2-4 osobowych w cenie 10 EUR za dobę
możliwość noclegów bezpłatnych jako forma premii za dobre wyniki
premię motywacyjną dla tych, co osiągnęli wyniki w formie zmniejszenia opłaty za noclegi
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
zespół, bardzo dobrą atmosferę pracy i wzajemne wsparcie
przejrzysty podział obowiązków
wymagający i równocześnie wyrozumiały szef
wynagrodzenie stałe i przejrzyste zasady wynagradzania
możliwość otrzymywania tygodniowych zaliczek

Koszty dojazdu na miejsce: 250 zł za osobę.

Regipsiarz
Stanowisko: Regipsiarz
Miejsce pracy: Macklenburg
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / stała
Oferta dodana w dniu: 2020-04-23