Oferta pracy

Kierowca autubusu turystycznego

Serwis STUDENTWORK.PL poszukuje dla niemieckiego pracodawcy w w NIEMCZECH w okolicy FRIEDRICHSHAVEN do obsługi wycieczek, a także wsoomagania linii autokarowych
na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU TURYSTYCZNEGO

Obecnie poszukujemy 6 osób gotowych na wyjazd w terminie kilku dni.

Opis

Lubisz pracować zagranicą
Nie jest dla Ciebie problemem obsługiwać wycieczki autokarowe po Europie
Pracujesz, bo lubisz, ale nie chcesz być poganiany i jesteś bez nadzoru
Potrafisz zorganizować sobie, tak dzień, aby przepracować 6-15 godzin dziennie
Jesteś samodzielny, ale potrafisz żyć w grupie
Masz ambicje i chcesz być doceniany za Twoją pracę

To oznacza, że zdecydowanie chcemy Cię widzieć w naszym zespole!!!

Zakres obowiązków

obsługa autokaru
przejazd na wycieczki według zleceń
wspomaganie linii autokarowej

Wymagania

gotowość do pracy fizycznej 6-15 h dziennie
praktyczne doświadczenie w prowadzeniu autokaru
dobra organizacja pracy
gotowość i dyspozycyjność od teraz do końca września i dłużej
wymagany język niemiecki podstawy

Co oferujemy

pracę płatną za godzinę około 12-15 EUR
zakwaterowanie
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
zespół, bardzo dobrą atmosferę pracy i wzajemne wsparcie
przejrzysty podział obowiązków
wymagający i równocześnie wyrozumiały szef
wynagrodzenie stałe i przejrzyste zasady wynagradzania
możliwość otrzymywania tygodniowych zaliczek

Koszty dojazdu na miejsce: 280 zł za osobę.

Stanowisko: Kierowca autubusu turystycznego
Miejsce pracy: Friedrichshaven
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę / stała
Oferta dodana w dniu: 2020-04-23