Aktualności

Jadrantravel - nowy organizator w systemie rezerwacji SART

2020-10-19 13:09:07
2020-10-20 W październiku do systemu rezerwacji SART dołączył nowy dostawca usług turystycznych JADRAN TRAVEL. Dostawca ten specjalizuje się od wielu lat w turystyce wyjazdowej latem do Chorwacji, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii a zimą do Słowacji, Czech i Austrii. Oferta w Chorwacji obejmuje: hotele, pensjonaty, apartamenty, a także wynajem łodzi i katamaranów. Przedmiotem oferty Jadran Travel jest bardzo duża oferta zakwaterowania w Chorwacji - apartmentów, domów i mobil home obejmująca ponad 13000 propozycji na sezon letni. Specjalizacją Jadran Travel jest także oferta grupowa zakwaterowania dla współpracujących biur podróży w Polsce, a także zakładów pracy, szkół i wyjazdów firmowych.

Lokalne inwestycje naszą siłą

2020-06-07 12:15:40
2020 rok, to dwie dwudziestki, które posuną nas bardzo do przodu, lub cofniemy się bardzo szybko o 20 lat wstecz. To od nas zależy, bardzo dużo, lokalnie, myślenia lokalnego społeczeństwa, a nie globalnego. Jeśli jedna mała lokalna społeczność zorganizuje się i wygra z gospodarką globalną,  w zakresie funkcjonowania lokalnego rynku usług i sprzedaży towarów, to jest to sukces, który będą kopiować wszystkie inne lokalne społeczności.
Zawieszenie ruchu granicznego w części przejść na granicy Polski z Ukrainą

Zawieszenie ruchu granicznego w części przejść na granicy Polski z Ukrainą

2020-03-19 14:40:55
UWAGA: Polska wprowadza ograniczenia przy przekraczaniu granicy. W związku z zagrożeniem epidemicznym i rozprzestrzenianiem się koronawirusa od 15 marca br. wprowadzono ograniczenia przy przekraczaniu granicy w ruchu lądowym i lotniczym, w tym na granicach Polski z Ukrainą.
Tymczasowe wstrzymanie przyjmowania części wniosków konsularnych

Tymczasowe wstrzymanie przyjmowania części wniosków konsularnych

2020-03-19 14:35:51
Decyzja o wstrzymaniu na terenie Ukrainy przyjmowania niektórych wniosków konsularnych od 16 marca 2020 roku do odwołania. W związku z sytuacją epidemiologiczną na terenie Polski i Ukrainy oraz ścisłymi zaleceniami, co do stosowania środków zapobiegawczych podczas epidemii koronawirusa, informujemy, iż od 16 marca 2020 roku podjęto decyzję o wstrzymaniu na terenie Ukrainy przyjmowania niektórych wniosków konsularnych od 16 marca 2020 roku do odwołania.
Obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dla osób powracających do Polski

Obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna dla osób powracających do Polski

2020-03-19 14:31:25
Od 15 marca po powrocie do Polski będziesz zobowiązany(-a) poddać się obowiązkowej 14-dniowej kwarantannie. Co to oznacza? Kwarantannę domową przez okres 14 dni odbywasz pod adresem, który podałeś w karcie lokalizacyjnej. Jeśli będziesz odbywać kwarantannę w domu, stosuj się do poniższych zaleceń. Jeśli nie masz możliwości odbywania kwarantanny w domu, będziesz ją odbywać we wskazanym Ci przez służby ośrodku (informację uzyskasz podczas przekraczania granicy). Stosuj się do ich poleceń i wytycznych.

Pracownicy z Ukrainy, a koronawirus

2020-03-17 14:55:30
Nie ma żadnych przeszkód w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy w dobie koronawirusa. Pracownicy z Ukrainy chętnie podejmują się pracy w działach sprzedaży, w bezpośrednim kontakcie z klientem, pracując w sklepach, piekarniach, stacjach paliw, a także w ochronie zdrowia.