Leasing Pracowników

Usługa pozwala szybko pozyskać grupę pracowników dla Ciebie. Sprawy organizacyjne i formalności są po naszej stronie. Pracownicy podlegają Twojemu nadzorowi. Jest to elastyczna forma zatrudnienia.

Rekrutacja i doradztwo personalne
Wśród dużej bazy kandydatów z polecenia wyszukamy pracowników na Twoje stanowiska pracy. Zatrudnisz ich bezpośrednio u siebie. Sprawdzimy kwalifikacje oraz formalności cudzoziemców.

Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców
Indywidualnie dla każdego z Twoich pracowników uzyskamy dokumenty legalizujące pracę i pobyt. Koordynujemy terminy. Przejmujemy wszystkie obowiązki, zatrudniasz na długo.

Outsourcing procesów produkcyjnych
Powierzasz zewnętrznej firmie zadania wydzielone z Twojego procesu produkcyjnego. Rozliczamy się z efektu wykonanej pracy. Jest to rozwiązanie długoterminowe.

Podwykonawstwo
Współpraca na zasadzie podwykonawstwa, między Twoim przedsiębiorstwem, a firmą usługową. Pracownicy podlegają naszemu nadzorowi pod względem koordynacyjnym, jak i formalnym, ciągłości pracy. Terminowo realizujemy obowiązki podatkowe i ZUS. Wykonujemy szkolenia i badania. Zapewniamy klarowne warunki współpracy.

Rekrutacja
Rekrutujemy głównie pracowników z Ukrainy. Możliwa również rekrutacja z Europy Wschodniej i Azji. Duża część kandydatów to osoby z polecenia. Pracownicy z chęcią i możliwością długoterminowej pracy. Sprawdzamy praktyczne doświadczenie i kwalifikacje. Uwzględniamy kulturę Twojej firmy. Pracowników sprowadzamy w najkrótszym możliwym czasie.

Legalizacja
Uzyskamy skutecznie i w najkrótszym czasie każdy z wymaganych do podjęcia pracy dokumentów. Co dzień jesteśmy w kontakcie z wieloma urzędami, dobrze znamy ich praktyki. Reprezentujemy interesy pracodawcy, dlatego dopasujemy procedury osobno dla każdego pracownika, tak aby mógł on podjąć pracę na najdłuższy czas.

Koordynacja 24/7
Zajmujemy się pełną koordynacją i organizacją związaną z pracownikami. Rekomendujemy sprawdzone rozwiązania. Zapobiegamy nieobecnościom. Wyznaczamy indywidualnego koordynatora-tłumacza, dostępnego o każdej porze dla Ciebie i pracowników. Dzięki temu wszelkie sprawy bieżące są przekazywane nam natychmiast.

Świadczymy usługi dla pracodawców na terenie całej Polski. Jeżeli szukasz profesjonalnego partnera do realizacji zleceń w krótkim czasie, zgłoś się do nas, niezależnie w której części Polski się znajdujesz. Możemy spotkać się w każdym miejscu.