Pierwszy raz na naszej stronie?

Jesteś pierwszy raz u nas na stronie?  Zapoznaj się Proszę z naszym projektem i dołącz do nas.
Cześć, dzięki, że zainteresował Cię mój nowy projekt, który oparty jest o moje dotychczasowe rozwiązanie, ale różnica polega na tym, że Każdy w nim może uczestniczyć i być zarówno Dostawcą, Sprzedawcą, Polecającym i Korzystającym z pakietu usługi i różnych produktów. Biznes opiera się głównie na integracji i wspólnym tworzeniu, co znacznie zwiększa jego możliwości pod względem biznesowym i wzajemnym wspomaganiu, a także przekazywaniu informacji, a więc tworzeniu leadów sprzedażowych i pozyskiwania Dostawców, którzy za te leady zapłacą. To także bogaty system informacji i wiedzy na różne tematy. Ogrom informacji jest duży, więc nie ma możliwości w jednym krótkim mailu opisania wszystkiego. Zapraszam na pierwsze spotkanie i szkolenie, a jak temat Cię zainteresuje, to w pierwszej kolejności uruchomię Ci Twój nowy biznes i sam lub sama, a może i Twój zespół zobaczy, że to działa i przynosi pieniądze. Ze względu na okres wakacyjny szkolenie proponuję na początku września. Ale już dzisiaj Możesz ze mną rozpocząć współpracę i testować jego możliwości jako Partner Wdrażający.

Internacjonalizacja projektu
Ze względu, że projekt jest międzynarodowy, nie ma ograniczeń, gdzie Jesteś. W szczególności na zapotrzebowanie usług ze świata, jesteśmy zainteresowani Twoją osobą i możesz nam bardzo pomóc, a samemu uzyskać profity, mieć Klientów, a także obroty, których oczekują Twoi Partnerzy i Przyjaciele w biznesie.

Czym mam zajmować się?
Projekt to podzielenie się swoimi dotychczasowymi umiejętnościami, ale w formie przekazu usług i ofert elektronicznie, które dotychczas Przekazywałeś lub Przekazywałaś w innej formie. Nie oczekujemy od Ciebie, że staniesz przed nowym i nieznanym Ci tematem. To Twój temat, który doskonale znasz i potrafisz w nim znaleźć się. Ale dodatkowo podzielisz się z jego możliwościami z innymi uczestnikami, tworząc zespół, który Ci pomoże rozwinąć skrzydła i możliwości, o których dotychczas nie śniłeś lub śniłaś.  To dopiero po czasie Odkryjesz, że praca w zespole przyniesie sukces, a tworząc go od podstaw, znajdziesz się w korporacji, w której, każdy jest szefem i odpowiada, za swój fragment całego systemu działań i możliwości.

Czy to MLM?
Absolutnie to nie jest MLM. To mój autorski projekt, który zbudowałem w 1998 roku i rozwijał się w branży turystycznej, pomiędzy Organizatorami Turystyki, a Agencjami Turystycznymi, ale przyszedł czas ogromnego rozwoju sieci Internet, i możliwości, że dotychczasowy model nie jest już rozwojowy, nie przyniesie oczekiwanych efektów, musi rozwinąć się i być dostępny dla ogólnie rozumianej branży turystycznej, ale także osób, które prywatnie i aktywnie mogą go rozwijać dzięki doświadczeniu i kontaktom.

Co mam więcej zrobić, co zmienić?
Tak, dotychczasowa Twoja praca, to ogrom doświadczenia i możliwości, które możesz wykorzystać i podzielić się nimi z innymi, tym samym zyskując Partnerów, którzy będą polecali Twoje usługi i możliwości, ale także będą dalej poszukiwać dalszych Partnerów, którzy są może zainteresowani Twoimi usługami lub produktami. W naszym działaniu chodzi o to aby usystematyzować Twoje usługi, możliwości, kontakty, a także pomysły, które znajdują się w Twojej głowie, a proponujemy, aby je przelać na oferty elektroniczne, dostępne w naszym autorskim systemie rezerwacji usług turystycznych i sprzedaży usług innych pokrewnych, ale także produktów, które dotychczas nie znalazły formy sprzedaży elektronicznej, a tylko stacjonarnej.
W skrócie, wystarczy, że uruchomimy Ci Twoją domową stronę internetową, którą z czasem Będziesz personalizował lub personalizowała dla Siebie, Na tej internetowej stronie Będziesz miał lub miała różne Twoje usługi i usługi wszystkich naszych Partnerów.
Ze stroną internetową domową Powiążesz swoje konta społecznościowe i od czasu do czasu Będziesz sobie wstawiał lub wstawiała informacje na swojej stronie, zyskując tym samym potencjalnych Klientów. Twoje wynagrodzenie związane jest ze sprzedażą usług innych Partnerów, ale także z uzyskiwaniem przychodów z Twojej sprzedaży.
Wszystko jest online, ale często wymaga kontaktu telefonicznego z Klientem lub mailowego.
Chcesz zacząć, zapraszam do Poważnych negocjacji i rozmowy telefonicznej. Pozdrawiam.