My dla Was

Jesteś Kandydatem?
Jeśli szukasz pracy, to znalazłeś doskonałe, miejsce, w którym możesz zostawić swoje CV i oczekiwać od nas na kontakt z ofertami pracy. Zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Otrzymasz od nas ciekawe oferty pracy, ale także, jak będziesz zainteresowany zawarciem umowy, przygotujemy Ci wszystkie konieczne dokumenty, a także warunki pracy, zorganizujemy transport do miejsca pracy, zakwaterowanie, a także wyżywienie i przeszkolimy Cię na stanowisku pracy. W wolnym czasie zorganizujemy dla Ciebie dodatkowe szkolenia i kursy języka polskiego. Czas na Twój rozwój.

Jesteś Pracodawcą?
Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem Pracownika, warto skorzystać z naszej bazy kandydatów lub umieścić ogłoszenie, a my znajdziemy dla Ciebie kandydatów. Możesz skorzystać tylko z naszej bazy pracowników, lub zlecić nam wszystko kompleksowo, a my wyleasingujemy Ci pracownika. Rozliczenie polega na jednej miesięcznej fakturze. Nie ma dodatkowych kosztów,a umowa jest prosta bez zawiłych słupków zobowiązań i praw.

Dla Pracowników
Oferujemy pracownikom z Ukrainy stabilne zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach. Posiadamy bogatą ofertę, dzięki której możemy  stosownie do potrzeb zaproponować pracę, która odpowiada nie tylko kompetencjami, ale również oferowanymi warunkami.

Załatwiamy formalności
Ponieważ zatrudnienie obcokrajowca wiąże się z szeregiem wymogów formalnych, których należy dopełnić,  świadczymy w tym zakresie wsparcie lub zajmiemy się wszystkim kompleksowo. Rozumiemy, że nie każdy dział kadr posiada stosowną wiedzę w zakresie prawa, umożliwiającego legalną pracę obcokrajowca na terenie Polski. Wiemy także że czas gra kluczową rolę w tym przedsięwzięciu. Dlatego właśnie zdobyliśmy wiedzę i kompetencje, aby dopełnić formalności za naszych klientów. Po starannym zbadaniu indywidualnych potrzeb, zajmujemy się załatwieniem stosownych dokumentów: karty pobytu, zezwolenie na pracę, oświadczenia o zamiarze powierzenia wykonywania pracy oraz zaproszenia.

Obniżamy koszty
Profesjonalnie przeprowadzony proces rekrutacji pracowników z Ukrainy to koszty, z jeszcze większymi wiąże się utrzymywanie na stałe rozbudowanego działu kadr, który w perspektywie ciągłego zapotrzebowania, będzie mógł wyszukiwać pracowników na pojawiające się wakaty. Sprawa staje się jeszcze trudniejsza w przypadku pracy sezonowej, której specyfika wymaga nieustającego ruchu w zatrudnieniu. Dzięki nam, nie musisz martwić się ani rekrutacją, ani formalnościami. To my utrzymujemy prężnie funkcjonujący dział rekrutacji za ciebie.

Przyspieszamy proces – oszczędzając czas
Rozumiemy twoje potrzeby. Wiemy, że zależy ci na czasie. Dzięki temu, że zajmujemy się tworzeniem stale rosnącej bazy wykwalifikowanych pracowników, możemy od ręki złożyć ci propozycję. Proces rekrutacji nie polega na szukaniu w ciemno, bo jesteśmy w stanie od razu zaproponować ci pracownika do twoich potrzeb. Zyskujesz pracownika, unikając długotrwałej rekrutacji.

Gdzie szukać pracowników z Ukrainy
Gdzie szukać pracowników z Ukrainy,  to pytanie zadaje sobie wiele firm, które pragną rozwoju. Żadna firma nie może rozwijać się bez odpowiednich ludzi, którzy pracują na jej sukces. My dysponujemy dużą bazą kandydatów, często już sprawdzonych i wykwalifikowanych, z umiejętnościami i chęcią do pracy, do podjęcia się pracy od razu, z dużym zaangażowaniem i chęcią do pracy. Mamy firmę partnerską w Ukrainie. Nasi pracownicy w Ukrainie posiadają dużą wiedzę o rekrutacji pracowników i znając polskie realia, przygotowują kandydata do pracy.

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku
Znamy się doskonale na kompetencjach, zagadnieniach doradztwa personalnego i zjedliśmy zęby na tematyce rekrutacji. Dzięki temu tak trafnie potrafimy rozpoznać potencjał zatrudnianych osób i usłyszeć między wierszami to, co niewypowiedziane. Umiejętność doboru odpowiedniej osoby na odpowiednie stanowisko, to klucz do sukcesu w naszej branży.

Najlepszy wybór - pracownik z Ukrainy
Pracownicy z Ukrainy to grupa, dająca szansę na rozwój wielu firm. Doskonale wykwalifikowani, zmotywowani, chętni do pracy i konkurencyjni cenowo. To dwustronnie korzystna transakcja, przynosząca zysk zatrudniającym i zatrudnionym. Dlatego postanowiliśmy skupić działania właśnie w tym sektorze.

Godni zaufania
Do naszej pracy podchodzimy z ogromną powagą i doskonale rozumiemy specyfikę ciążącej na nas odpowiedzialności. I wiemy gdzie szukać pracowników z Ukrainy.